Parimad pildid
19 Aprill 2014

Narva Trans vs Infonet. Parimad pildid

18.04.2013 - Kalev-FAMA staadionil Narva Trans võõrustas Tallinna FC Infoneti. Põnev mäng lõppes 1:1 viigitulemusega. Meie meeskonnas skooris Vitali Andrejev. Infoneti ridades resultatiivse löögi sai kirja Tanel Melts

Loe edasi...

05 Aprill 2014

Narva Trans vs Nõmme Kalju. Parimad pildid

Laupäeval 5. aprillil 6.vooru mängus läksid vastamisi Narvas Trans ja Nõmme Kalju FC. Mängu lõpptulemuseks jäi kurb 0:4 kaotus. Nõmmekatel edukad olid Tarmo Neemelo, kes lõi 2 väravat, Janar Toomer ja Mikk Reintam

23 Märts 2014

Sillamäe Kalev vs Narva Trans. Parimad pildid.

Laupäeval 22.märtsil Sillamäel toimus selle aasta esimene suurderbi mängu Sillamäe Kalevi ja Narva Transi vahel. Meie galeriist saate leida vaid parimad jäädvustused sellest põnevast viigimängust.

15 Märts 2014

Narva Trans vs Jõhvi FC Lokomotiv. Parimad pildid

15. märtsil toimus Kalev-FAMA staadionil toimus 3.vooru mäng, kus vastamisi läksid Narva Trans ja Jõhvi Lokomotiv. Narva Trans sai 5:0 võidu. Väravade autoriteks on Roman Nesterovski, duublid said kirja Viktor Plotnikov ja Siim Tenno. Meie galleriist saate leida valitud jäädvustused sellest võidumängust

09 Märts 2014

Narva Trans vs Tallinna Kalev. Parimad pildid

8. märtsil toimus Kalev-FAMA kunstmurul 2014 aasta Narva Transi esimene kodumäng Tallinna Kalevi vastu. Mängu lõpptulemuseks on 1:1 viik. Hooaja esimese värava autoriks sai Pavel Avdeev. Meie galeriist leiate parimad jäädvustused toimunud matšist.

06 Märts 2014

Kohtumine fännidega Fama Keskuses: parimad pildid

5.03.2014 Fama Keskuses toimus meeskonna kohtumine poolehoidjatega. Meie galeriist saate vaadata parimaid jäädvustusi toimunud üritusest

25 August 2013

LEVADIA vs TRANS. Parimad pildid

Eilne mäng Levadia vastu, mis sai peetud Tallinnas, Kadrioru staadionil, lõppes meie meeskonna jaoks järjekorde kaotusega. Mängu lõpp kulges Transi jaoks väga ebaõnnestunult. Levadia pööras kaoutsseisu võiduks, lüües viimastel minutitel koguni 2 väravat. 86.minutil Artjom Artjunin 20.meetri pealt hea ja tugeva pealelöögiga tabab Kristaps Dzelme võrku. Mängu viimastel sekunditel Igor Subbotin toob Levadiale võidu. 2:1. Mängu parimate jäädvustustega saab tutvuda allpool toodud galeriist.

29 September 2013

Narva Trans vs Tallinna Levadia. Parimad pildid

30.vooru mäng viis meid Tallinna Levadiaga kokku. Trans näitas head mängu, kuid jättes omad momendid realiseerimata, kinkis võidu Levadiale. Väravate autoriteks on Levadia mängijad Artjom Artjunin, kes avas skoori 46.minutil ja Igor Subbotin kes pani punkti 90.minutil

20 August 2013

JK Narva Trans vs FC Flora. Parimad pildid

Taas Flora osustus Transist tugevam. Seekord lõpptulemuseks jäi skoor 1-4. Flora domineeris mängu vältel ja 68.minutiks juhtis Flora mängu 3:0. Meie ainsa värava autor on German-Guri Lvov, kes lõi oma esimese värava Premium Liigas. Kuid vähem kui 5 minuti pärast Irakli Logua lööb neljanda värava ja vormistab lõppskoori