Parimad momentid
24 Märts 2014

Sillamäe Kalev vs Narva Trans. Mängu tipphetked

Premium Liiga neljandas voorus meie meeskond mängis Sillamäe Kaleviga 1:1 viiki. Meie meeskonna värava autoriks sai penaltimees Roman Nesterovski. Vaata videomeenutusi põnevast mängust!

Loe edasi...

09 Märts 2014

Narva Trans vs Tallinna Kalev. Mägnu väravad

Sel laupäeval Kalev-FAMA staadionil toimus 2.vooru mäng Narva Transi ja Tallinna Kalevi vahel. Mäng lõppes 1:1 viigia. Väravad lõid Ando Hausenberg (JK Tallinna Kalev) ja Pavel Avdeev( JK Narva Trans)

06 Märts 2014

JK NARVA TRANS TV esitleb: Meeskonna pildistamine

Sel nädalal toimus muuhulgas ka meeskonna ametlik pildistamine tulevaks hooajaks. JK NARVA TRANS TV pakub videomeenutust sellest, kuidas pildistamine toimus.

02 September 2013

Eilne mäng Tammeka vastu tõi meile kõigest 1 punkti, kuid see punkt siiski kergelt kätte ei tulnud. 27. minutil Georgi Ivanov viis Tammeka juhtima, ent juba 3 minuti pärast Tammeka väravavaht Kaido Koppel tegi lubamatu eksimuse ja Vitali Andreev viigistas. Parimad hetked kohtumisest on nähtaval alltoodud videos.

21 August 2013

Täna meie meeskond pidas oma neljandat mängu Flora vastu. Esimeses ringis Flora saavutas võitu 3-0. Karika poolfinaalis Flora võitis sama skooriga. Suvel alguses Tallinnas Flora võidutses 1-0. Kahjuks ka seekord Flora oli Transist üle. Lõpptulemus 1-4 on igati õiglane. Mängu väravaid saab vaadata videost

18 August 2013

Eile Kreenholmi staadionil toimus 23.vooru mäng Narva Transi ja Tallinna Kalevi vahel. Sel hooajal meeskond on juba kohtunud kahel korral. Esimene kohtumine lõppes viigia 1-1 ja teises kohtumises oli meie meeskond 2-1 vastasest üle. Kolmandas kohtumises Trans ei saanud oma parimat koosseisu väljakule tuua, kuna 2 mängijat puudusid diskvalifikatsiooni tõttu ja kapten Stanislav Kitto jäi trauma tõttu tribüünile. Esimese poolaja vältel Transil olid raskused mängu käimasaamisega ning esimese poolaja lõpptulemus oli igati õiglane 0-1. Teisel poolajal Trans leidis motivatsiooni ja saatis Kalevi väravasse 3 vastuseta väravat. Tänu sellele võidule ja Infoneti kaotusele Trans kerkis tabelis 7.kohale.