Parimad momentid
24 Märts 2014

Sillamäe Kalev vs Narva Trans. Mängu tipphetked

Premium Liiga neljandas voorus meie meeskond mängis Sillamäe Kaleviga 1:1 viiki. Meie meeskonna värava autoriks sai penaltimees Roman Nesterovski. Vaata videomeenutusi põnevast mängust!

Loe edasi...

Parimad momentid
09 Märts 2014

Narva Trans vs Tallinna Kalev. Mägnu väravad

Sel laupäeval Kalev-FAMA staadionil toimus 2.vooru mäng Narva Transi ja Tallinna Kalevi vahel. Mäng lõppes 1:1 viigia. Väravad lõid Ando Hausenberg (JK Tallinna Kalev) ja Pavel Avdeev( JK Narva Trans)

Loe edasi...

Parimad momentid
06 Märts 2014

JK NARVA TRANS TV esitleb: Meeskonna pildistamine

Sel nädalal toimus muuhulgas ka meeskonna ametlik pildistamine tulevaks hooajaks. JK NARVA TRANS TV pakub videomeenutust sellest, kuidas pildistamine toimus.

Loe edasi...

Parimad momentid
02 September 2013

VIDEO: TAMMEKA vs TRANS. Mängu tipphetked

Eilne mäng Tammeka vastu tõi meile kõigest 1 punkti, kuid see punkt siiski kergelt kätte ei tulnud. 27. minutil Georgi Ivanov viis Tammeka juhtima, ent juba 3 minuti pärast Tammeka väravavaht Kaido Koppel tegi lubamatu eksimuse ja Vitali Andreev viigistas. Parimad hetked kohtumisest on nähtaval alltoodud videos.

Loe edasi...

Parimad momentid
21 August 2013

VIDEO: TRANS vs FLORA. Mängu väravad

Täna meie meeskond pidas oma neljandat mängu Flora vastu. Esimeses ringis Flora saavutas võitu 3-0. Karika poolfinaalis Flora võitis sama skooriga. Suvel alguses Tallinnas Flora võidutses 1-0. Kahjuks ka seekord Flora oli Transist üle. Lõpptulemus 1-4 on igati õiglane. Mängu väravaid saab vaadata videost

Loe edasi...

Parimad momentid
18 August 2013

VIDEO: TRANS vs KALEV. Mängu väravad.

Eile Kreenholmi staadionil toimus 23.vooru mäng Narva Transi ja Tallinna Kalevi vahel. Sel hooajal meeskond on juba kohtunud kahel korral. Esimene kohtumine lõppes viigia 1-1 ja teises kohtumises oli meie meeskond 2-1 vastasest üle. Kolmandas kohtumises Trans ei saanud oma parimat koosseisu väljakule tuua, kuna 2 mängijat puudusid diskvalifikatsiooni tõttu ja kapten Stanislav Kitto jäi trauma tõttu tribüünile. Esimese poolaja vältel Transil olid raskused mängu käimasaamisega ning esimese poolaja lõpptulemus oli igati õiglane 0-1. Teisel poolajal Trans leidis motivatsiooni ja saatis Kalevi väravasse 3 vastuseta väravat. Tänu sellele võidule ja Infoneti kaotusele Trans kerkis tabelis 7.kohale.

Loe edasi...

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top