Meeskond
06 Aprill 2015

Aleksei Matrossov - 24

Täna tähistab oma 24.sünnipäeva Narva Transi väravavaht Aleksei Matrossov. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Loe edasi...

Meeskond
30 Märts 2015

Aleksei Jahhimovitš - 25

Täna tähistab oma 25.sünnipäeva Narva Transi keskkaitsja Aleksei Jahhimovitš. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Loe edasi...

Meeskond
19 Märts 2015

Meeskonna esitlus 2015

Kolmapäeval 18. märtsil toimus Fama keskuses asuvas Sportlandi poes meeleolukas meekonna tutvustus ja klubi müügistendiavanime. Ürituse ajal poolehoidjad said vestelda Transi mängijate ja treeneritega. Klubi juhtkond vastas ajakirjanike küsimustele ning rääkis ka meeskonna plaanidest ja eesmärkidest.

Loe edasi...

Meeskond
18 Märts 2015

Roman Smiško - 32

Täna tähistab oma 32.sünnipäeva Narva Transi väravavaht Roman Smiško. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Loe edasi...

Meeskond
12 Märts 2015

Viimaseks täienduseks on Akes Goore Da Costa

JK Narva Trans teatab, et hooajaeelse perioodi viimaseks täienduseks on 31-aastane elevandiluuranniklane Akes Goore Da Costa, kellel on muuhulgas ka mängukogemusi Venemaa kõrgliiigas! Ta pallis FK Moskva, FC Luch-Energiya Vladivostoki ja FK Alania Vladikavkazi võistkondade ridades.

Loe edasi...

Meeskond
10 Märts 2015

Roman Protassov - 28

Täna tähistab oma 28.sünnipäeva Narva Transi poolkaitsja Roman Protassov. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Loe edasi...

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top