19 Märts 2015

III voor: JK Narva Trans vs FC Infonet. Eelvaade

Koht: Kalev-Fama staadion, Narva

Aeg: 20.03.2015, 19:00 

Kas murrame Infoneti needuse ära?

Töönädala lõpupäeva õhtul võõrustab Narva Trans klubi, keda pole kordagi suutnud alistada. Oleme Infonetiga 8 korda kohtunud ning vaid paar viiki suutsime saavutada. Eriti valus oli 2013 aasta hooaja viimane kohtumine, kus ülidramaatilises heitluses andsime Infonetile 6.koha ära. Nüüd on aga uued ajad - meie jaoks hooaeg algas võimsalt, ning tundub, et vana hea Trans hakkab tagasi tulema! Nii kindel oli meie mäng Levadia vastu, et võrreldes Infoneti ja Flora mänguga enam ei ütle - kas Infonet tõesti on oma koosseisu poolest soosik, või ikka Trans oma meeskonnavaimuga suudab needuse murda? Ootame kõiki poolehoidjaid staadionile! 

JK Narva Trans on Sinu klubi!

Narva Transi peatreener, Alexey Yagudin: "Mäng infonetiga meie on väga tähtis. Soovime tõestada et eelmised edud polnud juhuslikud, vaid meie töö on lõpuks vilja kandma hakkanud. Infonet on mängitav vastane, seega usun positiivsesse tulemusse."

Narva Transi poolkaitsja, Marek Kaljumäe: "Tuleb kindlasti raske mäng hea meeskonna vastu ja läheme mängule võidu mõtetega."

Viimane mäng

Laupäev 22 Aprill, 2017 16:00
0 : 2
JK Vaprus JK Narva Trans

Järgmine mäng

Teisipäev 25 Aprill, 2017 20:00

-:-

FC Flora Tallinn JK Narva Trans

top