15 Märts 2015

II voor: FC Levadia - JK Narva Trans | 1:1

Eile Tallinnas Sportland arenal Narva Trans teise vooru mängus läks vastamisi valitseva meistri Tallinna Levadiaga. Kõigil on meeles eelmise aasta kohtumised, kus ei saanud me midagi Levadiale vastu panna ja hävitavad kaotused 0:7 ja 1:8 veel kaua Transi poolehoidjatel püsivad meeles.

Seega plaan mängule oli lihtne - Trans pidi mängima sportlikult kurjasti ning koju tuua kas või 1 punkt. See ka õnnestus, kuigi Levadia alustas aktiivsemalt ja 18.minutil Siim Luts sahistas Transi võrku. Kuid see värav ja Levadia jaoks viimaseks ning edasi juba meie meeskonnal oli mitmeid võimalusi, et viigistada. Paraku vedas meid alt omade momentide realiseerimine - Zils, Fjodorov, Škinjov ja isegi Smiško võisid viigistada ja meid ette viia, kuid sai jala valgeks ses mängus vaid lätlasest ründaja - 70.minutil pärast Andrejevi söötu lätlase ülitäpne tabamus ning Trans viigistas skoori.

Pärast meie värava Levadia surus meid meie värava alla, kuid kaitseliini ja Smiško kindel mäng ei lasknud Levadial võitu saavutada. 1:1 ning pärast teist vooru püsime neljandal kohal! Järgmine mäng toimub juba reedel 20.märtsil Narvas Kalev-Fama staadionil, kus meie vastaseks on Tallinna Infonet.

• Fotograaf: Jana Pipar