21 September 2014

FC Lokomotiv - JK Narva Trans | 3:2

30.voorus Trans sõitis külla Jõhvi Lokomotivile ning selle mänguga lõppes meie kuus mängu kestnud tabelinaabrite vastu kohtumiste seeria. Kohtumine liiga punase laterna vastu lõppes kahestusväärsuse kaotusega.

Mängu algus kulges Lokomotivi taktikepi all, kuid momente polnud ei Transil ega Lokomotivil - vaid 14.minutil Denis Kulikov sooritas üliohtliku kauglöögi, mis lendas aga napilt üle lati. Trans vastas sellele Svjatoslav Jakovlevi katsega, mis sauti lendas napilt mööda. Pooltunni lõpuks Trans suutis mängu võrdseks muuta, kuid nagu Lokomotiv momente ei loonud. '

Teise poolaja alguses initsiatiivi taas haaranud Lokomotiv. Mitu korda Dmitri Smirnov ohtlikult sooritas standartidest tsenderdused meie värava alla ja ükse neist lõppes sellega, et Artjom  Škinjov ei saanud korralikult palli klaarimisega hakkama ja see maandus Jablokovi jalale, kes virutas otsekohe väravasse. Kuid võõrustajad ei saanud rõõmustada väga kaua - juba kahe minuti pärast Smelkovi pirkuas pärast Jakovlevi pealöögi viis skoori tasakaalu 1:1

Nüüd sai Trans hambad verele ja tsenderduse järel noppis karistusalas lahtise palli Artjom Škinjov, kelle löök samuti Smelkovi selja taga maandus. Lokomotivi see värav aga ei murdnud ja publiku toel suudeti initsiatiiv tagasi saada, kümme minutit enne lõpuvilet suutis vana kala Andrei Jõgi peaga palli taas Transi võrku suunata ja tabloole 2:2 kirjutada.

Eelmine omavaheline mäng just selle skooriga lõppes, kuid seekord ei olnud lõppakordi veel mängitud. Jõgi tsenderdas ja Lasha Naveriani oli mees omal kohal, saates palli hüppelt peaga Nikita Tokaitšuki selja taha ja Jõhvi eufooriasse. Trans üritas viimastel minutitel kramplikult, kuid ei tsenderdused, nurgalöögid ega karistuslöögid suutnud müürina kaitsnud Jõhvit murda.