06 August 2014

Paide Linnameeskond vs Narva Trans. Eelvaade

Sel laupäeval 9 augustil Trans sõidab Kesk-Eestisse Paide linna, kus kohalikul linnastaadionil toimub 23.mäng Paide linnameeskonna vastu.

22.voorus nii Trans kui ka Paide said oma punktivaru täiendada - Trans sai hinnalise 0:0 viigi mängus Nõmme Kalju vastu. Paidel ei tekkinud aga probleeme Tallinna Kalevi nahutamisega. 3:0 oli mängu skoor Järvamaalaste kasuks.

Laupäevane kohtumine on meie meeskonnale tähtis ka selle poolest, et Trans ja Paide on turniiritabelis naabrid - Paide asub 6.kohal. Trans paikneb 7.kohal. Kuid punktivahe on siiski suur - meie klubi jääb Paidest 9 punktiga maha. Selleks et säilik lootus 6.kohale peab Transi võitma.

Lootust annab see asjaolu, et sel aastal mängisime Paidega 2 korral ning sellele meeskonnale ei kaotanud. Lisaks ei suutnud meile Paide ühtegi väravat lüüa - esimese ringi kohtumine lõppes väravateta viigiga ning teise ringi kohtumises Siim Tenno värav tõi Transile 1:0 võidu.

Alexey Yagudin: "Eelmisel laupäeval mängisime Kaljuga viiki ning taaskord ei osanud väravat lüüa. Loodan et mängus Paide vastu meie ründajad hakkavad agressiivsemalt ja aktiivsemalt tegutseda ja hakkab ka väravaid lööma. Ja kindlasti tahaks koju 3 punkti Järvamaalt tuua."

Ilia Osipov: "Peame Paide tiimi võitma ja seeläbi peab nende edumaa vähenema, muidu kuues koht võib unistuseks jääda. Valmistume mänguks heas ja töökas tuju. Mäng nõmme vastu andis meeskonnale enesekindlus ja loodan et paidest lahkume kauaoodatud võiduga"

Mäng on saadaval ka internetis - ülekanne algab kl 18.50 ning vaadatav Postimehe lehel. Hiljem ka järelvaadatav

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top