02 August 2014

JK Narva Trans - Kalju FC | 0:0

Enne pisut kergemaid vastaseid pidi Narva Trans lõpetama liidritega kohtumiste seeria mänguga Nõmme Kalju vastu. Kalju ei tohtinud punkte kaotada, kuid ometi seda tegi, leppides võõrsil kuiva viigiga.

Kuigi Kalju lootsile Igor Prinsile andis kohtumise eel optimismi asjaolu, et mehed on vigastustest vaikselt paranemas, ei olnud sellest heast endest suurt tolku. Trans üritas vapralt esimestel minutitel domineerima hakata, kuid kiirelt võtsid külalised ohjad enda kätte. Kalju koosseisus on rohkem füüsiliselt tugevaid mehi ning Narva noormängijatel hakkas raske.

Momente aga ei tekkinud - vaid Ken Kallaste posti tabamise ning 13. minuti Ilia Osipovi üliheas positioonis pallile mitte pihta saamise võib lugeda ohtlikeks olukordadeks.

Trans valis kontrarünnakute tee, kuid Artjom Škinjovil midagi luua oli raske - vahel oli talle abiks Svjatoslav Jakovlev, kuid kogemuste ja füüsilise võimekuse vahe andis tunda. Kalju rünnakud olid ohtlikud vaid siis, kui pall oli Hidetoshi Wakui või Kallaste käes, kuid nendel tsenderdustel ja söötudel nappis täpsust. Ka rünnakute tempo oli aeglane.

34. minutil lülitas Kalju siiski hetkeks teise käigu sisse ning Felipe Nunes tegi suurepärase soolosõidu, lajatas ligi kümnelt meetrilt posti ning andis sellega Damiano Quintierile võimaluse "lauapall" võrku suunata, ent selle tegevuse peale tõusis äärekohtuniku lipp suluseisu märgiks.

Teisel poolaja alaguses üritasid meeskonnad kauglöökidega, kuid ei tabanud ühelt poolt Jakovlev ega teiselt poolt Kallaste. Kalju lõi oma esimese momendi 56. minutil tänu Nikita Tokaitšukile, kel hakkasid käed värisema ning kes pudistas palli püüdmisel - Narva õnneks klaarisid kaitsjad olukorra. Igor Prins otsustas aga pärast seda momenti mängule vunki juurde anna ja tõi sisse vigastusest paranenud Martin Vungi ja Rumeeniast naasnud Eino Puri, ent mängus esiti muutuseid ei toimunud.

Kalju surus, ent peavalu Transile nõmmekad väga valmistada ei suutnud, kui Wakui üksikud üritused välja arvata. Viimased sekundid tõid siiski mitmed ohud võõrustajate väravale, ent väsinud näinud Kalju Transi südikat vastupanu murda ei suutnud. Viigitulemusega ei jäänud rahule Nõmme Kalju mängijad, ent selle fakti üle olid väga õnnelikud inimesed nii Narvas kui ka Lillekülas, Pirital ja Lasnamäel.

XXII voor: JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC | 0:0
Hoiatused:
38. Ilja Ossipov, 90+4. Svjatoslav Jakovlev - 40. Jorge Rodrigues, 64. Nicolas Galpin

JK Narva Trans: 33-Tokaitšuk, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 7-Ornat, 8-Jakovlev, 10-Škinjov, 11-Osipov (74. 14-Plotnikov), 13-Fjodorov, 20-Sinicins, 21-Epifanov (89. 5-Kutuzov), 22-Andrejev.
Varus: 5-Kutuzov, 9-Lvov, 12-Lissitsõn, 14-Plotnikov.

Kalju FC: 1-Teleš, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 2-Galpin (66. 24-Puri), 8-Mööl, 7-Reginald, 23-Ainsalu (62. 13-Vunk), 14-Kallaste, 9-Quintieri (85. 17-Kirss), 75-Wakui, 21-Nunes.
Varus: 96-Vahi, 17-Kirss, 18-Kaldma, 24-Puri, 3-Pürg, 13-Vunk, 4-Reintam.

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Martin Lember, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Dmitri Vinogradov
Pealtvaatajaid: 149

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top