01 August 2014

JK Narva Trans vs Kalju FC. Eelvaade

Homme, laupäeval 2.augustil meie meeskond 22.vooru mängus võõrustab Nõmme Kalju FC. Alles paar nädalat tagasi Kalju lõpetas oma euroaasta, kus Euroopa Liiga 2.eelringis kaotati Poznani Lehile.

Sel hooajal Trans pidas Kalju 2 mängu. Kevadel Fama staadionil Trans alistus 0:4, kusjuures kõik väravad lõi Kalju juba esimesel poolajal.

Teine mäng kulges palju põnevam. Teise poolaja algminutitel viis Kalju juhtima Hidetoshi Wakui, ent vähem kui veerand tunni pärast Sergejs Mišinsi karistuslöögi lükkas oma väravasse Tihhon Šišov, ent mängu lõpus Wakui taas viis Kalju juhtima ning Kalju sai 2:1 võidu.

Alexey Yagudin: "Pärast kahetsusväärset kaotust Florale meeskond tahab kodustaadionil mängus Nõmme Kalju vastu rehabeliteeruda ja näidata väärikat ja resultatiivset mängu."

Andrei Ornat: "Teeme usinalt trenni, kuigi väljas on palav me üritame ikka maksimumi peal töötada. Nõmme Kaljut ma ise ei tunne, kuid tean, et vastane on tugev, võõramaalasi on seal palju ning meeskond on hetkel esikolmiks.Aga me peame olema endis kindlad. Siis kõik läheb hästi!"

Suvel nii Transi kui Kalju koosseisudes toimusid mõningad muudatused - meile lisandus hulk noormängijaid ning Kalju ridu täiendasid juba ennem klubi eest mänginud Eino Puri ja Felipe Nunes, samas liitus meeskonnaga endine internatsionaal Jarmo Ahjupera ning päris uueks näoks on prantslane Nicolas Galpine.

Tulge homme staadionile või jälgige mängu ETV otseeetris. Ülekande algus kl 15:50.