05 Juuni 2014

Narva Trans vs Sillamäe Kalev. Eelvaade

Laupäeval 7.juunil meie meeskond peab Narva Trans 15. vooru mängu Sillamäe Kalevi vastu. Mäng toimub Narvas, Kreenholmi staadionil. Algus kl 16.

Oma viimast mängu Trans pidas Tartus kohaliku Tammeka vastas ja mängis 1:1 viiki. Pärast seda mängu meie meeskonnal 14st mängust 12 punkti ning seitsmes koht tabelis.

Meie tulevane vastane pärast ebaveenvat perioodi võttis taas hoogu sisse. Eelmises voorus Kalev nahutas 6:1 Jõhvi Lokomotivi. Viimased 3 mängu tõid naabritele 3 võitu. Väravate vahe 15:2.

Esimese ringi kohtumine lõppes 1:1 viigiga kusjuures Kalev viigistas skoori vaid viimastel minutitel.

Põnevamaks teeb mängu ka asjaolu, et juba kolmapäeval 11.06.2014 meeskonnad kohtuvad taas Narvas, ent juba karikamängus.

Narva Transi poolkaitsja Aleksandrs Lisitsõn: Meie jaoks on esmatähtis Sillamäe poolkaitsja Daniil Ratnikovi neutraliseerimine, kes juhib vastaste mängu. Peame tähelepanelikult mängima kaitses ning omad võimalused väravteks lüüa. Mängu pilt meil läheb aina paremaks, kuid realiseerimine veel jätab soovida. Enda eesmärgiks on Transi võidule aitamine. Pean looma konkurentsi ning kõva trennitöö abiga pääseda koosseisu ning kogemusi saada.

Narva Transi peatreener Valeri Bondarenko: Mu ootused Sillamäe Kalevi vastu mängu suhtes on optimistlikud. Esiteks mängime kodus ja tahame võita. Teiseks see on derbimäng. Need asjaolud kindlasti avaldavad oma mõju ettevalmistusele. Ma ei taha täna rääkida vastasmeeskonnast, vaid omast meeskonnast. Pisiprobleemidele vaatamata,, mis ei lase meil sel hooajal vajalikku tulemust saavutada, arvan, et šansid on võrdsed. Kõik mängijad teavad, missugune mäng on ees ootamas. Ma usun, et igaüks annab endast kõik, et võita.