10 Mai 2014

Ootamatu läbikukkumine Tallinnas

11.vooru mängus meie meeskond pidas kohtumist Tallinna FC Infonetiga. Mäng kulges Transi jaoks väga ebaõnnestunult. Juba esimesel poolajal pealinlased lõid Sergei Lepmetsa väravasse 3 kolli ning mängu lõpus punkti pani Aleks Mones 0:4.

Narva Transi peatreener Valeri Bondorenko: "Esimese asjana tooksin välja mängu kiiruse, teiseks loovuse - kuidas me mõtleme ja mängu loeme. Täna magasime maha tähtsaid momente. Infonet mängis palju kiiremini, eriti rünnakutel. Kui me ei survesta neid, siis neil on aega ja ruumi toimetamiseks. Nii sündis ka kolmas värav (Oleg Valovi kaunis kauglöök), mis oli väga ilus värav, kuid see sai tõeseks ainult sellepärast, et mängijat ei mindud survestama. Teisel poolajal proovisime muuta oma lähenemist. Poolaega alustasime hästi, kuid see oli vaid ajutiselt. Meil on endiselt probleeme väravate löömisega. Me pole ründes piisavalt agressiivsed. Meil oli vähe võimalusi värava löömiseks, sest me ei tekitanud piisavalt momente. Ründefaasis ei ole me piisavalt produktiivsed ning see ongi põhiprobleemiks. See ei ole esimene matš kus me ei löönud väravaid. Kui hinnata meie kaitsemängu, siis seal oli meil isegi kõik okei."

"Ma ütlesin enne mängu, et kõige tähtsam on psüholoogiline moment ning võitlusvaim. Me kaotasime oma momendi, sest vastane suutis meid üle mängida."