03 Aprill 2014

Narva Trans - Nõmme Kalju. Eelvaade

Premium Liiga 6.voorus Narva Trans läheb vastamisi Nõmme Kaljuga. Mäng toimub 5.aprillil kl 19 Narvas, Fama staadionil. Viiest mängust nõmmekatel on 8 punkti ja 5. tabelirida. Meie meeskond 4 mängust võttis 6 punkti ja paikneb 6.real. Eelmises voorus mõlemad meeskonnad mängisid väravateta viiki. Kui Trans ei saanud Paidet alistada, siis Nõmme Kalju ei leidnud piisavalt oskusi Levadia väravate lahtimuukimiseks.

Mullu meie meeskond vaid üks kord neljast sai Kalju alistada. 25.mail 2013a kodumäng Kreenholmi staadionil lõppes 2:0 viigiga tänu Aleksandr Dubõkini ja Artjom Škinjovi löökidele.

Narva Transi peatreener Valeri Bondarenko: "Väga olulised punktid olid viimastes mängudes kaotatud. Hetkel aga mõtties vaid mäng Kalju vastu. Laupäevaks peame saama optimaalsed konditsioonid. Alles hiljuti käis meniskioperatsioonil meie poolkaitsja Andrejs Sinitsins. Meile on see suur kaotus, Õnneks operatsioon lõppes edukalt ning loodame, et Andrejs peatselt liitub treeningutega. Kõik teised on aga terved. Hetkel käimas plaanipärane ettevalmistus laupäevaseks mänguks."

Narva Transi kaitsja Stanislav Kitto: "Laupäeval ootab meid ees väga põnev kohtumine tugeva meeskonna vastu. Nõmme Kalju mäng väga jõukat jalgpalli. Nõmme mängijad nagu näiteks Tarmo Neemelo oskavad hästi jõulist võitlust pidada. Nõmme koosseis jäi praktiliselt samaks, tuumik on sama ning õnnestus neil mõned positsioonid ka tugevdada. Me valmistume raskeks mänguks. Peame paremini loodud momendid realiseerima. Viimases mängus Paide vastu me võinuksime võita kui oleks omad momendid väravateks löönud. Kaitses mängime hästi, aga lõppfaasis peame olema teravamad. Mullu saime Nõmme Kalju alistada, miks mitte edu korrata? Laupäevases mängus Kalju vastu soovida meie poolehoidjaid ilusa mängu ja võiduga rõõmustada."

Viimased 5 kohtumist lõppesid järgnevalt:

19.10.2013 Narva Trans - Nõmme Kalju   0:2 

10.08.2013 Nõmme Kalju - Narva Trans   3:1 

25.05.2013 Narva Trans - Nõmme Kalju   2:0 

13.04.2013 Nõmme Kalju - Narva Trans  4:0 

06.10.2012 Narva Trans - Nõmme Kalju  0:2

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top