17 Oktoober 2013

33. voor Narva Trans vs Nõmme Kalju

33.vooru mängus vastamisi lähevad Kreenholmi staadionil Narva Trans ja Nõmme Kalju. Mäng toimub laupäeval 19.oktoobril, algus kell 14. Viimases voorus meie meeskond sai kirja võidu 4:0 Tallinna Kalevi üle. Kalju aga mängis 2:2 viiki FC Floraga, see tulemus tegi Kaljule tiitlikaitsmise veelgi keerulisemaks.

Hetkel Kalju jääb 7 punktiga esikohast maha. Nõmme ridades pallib Premium Liiga üks kahest parimast väravakütist Vladimir Voskoboinikov, kel on sel hooajal juba 17 tabamust kirjas. Levadia mängija Rimo Hunt on samuti 17 tabamusega väravaküttide edetabeli eesotsas. Kaljul on ka hea kaitse liin - vaid 21 lastud väravat 32 mängus.

Trans peab praegu rasket võitlust püsimajäämise nimel. Arvestades Tammeka edasilükatud mängu Trans asub hetkel eelviimasel kohal. Hooaja viimased mängud näitavad, kas pääseb Trans üleminekumängudest.

Sel hooajal meeskond on juba kolmel korral kohtunud. Esimese ringi mäng lõppes skooriga 4:0 Kalju kasuks. Narvas aga oli üle meie meeskond 2:0. Kolmas kohtumine lõppes taas Kalju 3:1 võiduga. Kuigi meeskondi lahutab palju punkte ja kohti tabelis, usume, et saame võrdväärset mängu liidrile pakkuda ja meie mängijad näitavad head mängu ja annavad endast kõik. Ainult nii tuleb kätte võit

Narva Transi treener Aleksei Jagudin: "Hooaja lõpuni on meil veel neli mängu. Iga mäng on väga tähtis meie jaoks. Üks kord õnnestus meil kodus alistada Nõmme Kalju. Tahaks korrata seda veel kord. Loodame, et võit mängus Kaleviga polnud juhuslik ning meeskond tõesti on leidnud oma mängu. Me peame väga kindlalt mängima kaitses ja aktiivselt rünnakul. See peab andma positiivse tulemuse."

Poolkaitsja Albert Taar: "Jäänud mängudes peame võtma maksimaalse punktide arvu. Väike vaheaeg lubas meile taastuda pärast saadud traumasid. Nõmme Kalju jaoks on eelseisev mäng ka väga tähtis, nad pole veel kaotanud lootust võitmaks meistritiitel. Meid ootab raske mäng."

  • Fotograaf: Gertrud Alatare

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top