18 September 2013

Narva Trans alustas 4.ringi kaotusega

Eile meie võistkond pidas neljanda ringi esimest kohtumist Sillamäel kohaliku Kalevi vastu. Alles 3 päeva tagasi samad meeskonnad kohtusid Narvas ja ka tookord oli Kalev üle 2:1. Eilne mäng oli selle aasta viimane Ida-Viru derbi. Meie koosseisus eile polnud Iriet ega Šesterkovit, kes kaartide tõttu pidid mängu vahele jätma.

Irie positsioonil mängis aga Vitali Andreev, Ilja Šesterkovi kohatäitjaks oli Dmitri Ševjakov. Ründeliinis kõik 90 minutit tegi German-Guri Lvov, kes varem oli edukas vahetustest mängu sekkumisel. Mängu alguses jätkas hooaja ebameeldivaim traditsioon - Trans lasi vastasel luua kiire värava. Kuuendal minutil sahistas meie võrku Vjatšeslav Zahovaiko. Kuid õnneks meie koosseisus leidus üks jalgpallur, kes ei andnud alla ja 29.minutil viigistas skoori. Selleks meheks osutus Albert Taar
Tasub ära märkida, et Alberti jaoks on see juba kolmas värav Sillamäe Kalevi võrku. 2 väravat suutis ta lüüa 18.vooru mängus, kus meie meeskond alistus Kalevile 2:3. Ja tolles mängus Kalev lõi värava alles lõpu eel. Seesama korduski ka eile. Martin Vunk oma väravaga tõi Kalevile 3 punkti. 2:1
Viimasest viiest mängust Narva Trans pidi vastu võtma 4 kaotust ja veel 1 mäng Tammeka vastu l
lõppes 1:1 viigiga.
Järgmises voorus, mis toimub juba sel laupäeval, meie meeskond sõidab taas Tartu linna, kus mängib ülitähtsat mängu Tammeka vastu.

JK SILLAMÄE KALEV - JK NARVA TRANS  2:1 (1:1)
Väravad: 6. Vjatšeslav Zahovaiko, 81. Martin Vunk - 28. Albert Taar
Hoiatused: 49. Igor Dudarev - 52. Pavel Avdeev, 71. Vitali Andrejev

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 11-Mashichev, 94-Aidara, 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 9-Zahovaiko (84. 13-Kulbis), 10-Ratnikov (70. 22-Tjapkin), 15-Vunk, 26-Bagužis.
Varus: 35-Levizi, 17-Vihrov, 14-Novikov, 13-Kulbis, 22-Tjapkin, 18-Raido Leokin, 38-Rando Leokin.

JK Narva Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 3-Nesterovski, 17-Sheviakov (39. 12-Škinjov), 10-Mukhamedtinov (46. 20-Belov), 5-Kazakov (66. 15-Kitto), 16-Taar, 7-Plotnikov, 4-Avdeev, 8-Andrejev, 9-Lvov.
Varus: 1-Smelkov, 21-Kutuzov, 15-Kitto, 20-Belov, 12-Škinjov.

• Fotograaf: Julia Krõlova