Meeskond
06 Aprill 2015

Aleksei Matrossov - 24

Täna tähistab oma 24.sünnipäeva Narva Transi väravavaht Aleksei Matrossov. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Loe edasi...

Meeskond
30 Märts 2015

Aleksei Jahhimovitš - 25

Täna tähistab oma 25.sünnipäeva Narva Transi keskkaitsja Aleksei Jahhimovitš. Narva Trans õnnitleb meie mängijat sünnipäeva puhul ja soovib talle palju õnne ja rõõmu ning edu ja kordaminekuid jalgpalliplatsidel.

Sõpruskohtumised
28 Märts 2015

Sõpruskohtumises Sillamäe oli tugevam

Täna peetud sõprusmängus Sillamäe Kalevi vastu Trans pidi külalismeeskonnale 0:2 alistuma. Esimesel poolajal Daniil Ratnikov avas skoori ja teisel poolajal vormistas lõppskoori Aleksandr Volkov.

Fännid
25 Märts 2015

Narva Transi kampaania: "Pärast jäähokimängu tule ka jalgpallimängule"

29.märtsil Narva jäähallis toimub Eesti jäähoki meistrivõistluste teine finaalmäng. Kohtuvad vanad rivaalid Narva PSK ja Kalev-Välk Tartust. Mängu algus kl 14:30.

A. Le Coq Premium Liiga
20 Märts 2015

III voor: JK Narva Trans - FC Infonet | 0:0

Kahe ambitsioonika meeskonna heitlused kulgevad reeglina tasavägiselt ja harva näeb ilusat jalgpalli. Lisaks sellele Trans ja Infonet unistavad esinelikust ning kui meie meeskonna jaoks esimesed mängud olid edukad siis külaliste statistika on päris valus hoop tallinlaste ambitsioonidele  1 punkt ja 0 löödud väravat. Tunnistame siiski, et esimesed vastased olid Eesti vuti liidrid - Flora ja Levadia.