A. Le Coq Premium Liiga
20 Märts 2015

III voor: JK Narva Trans - FC Infonet | 0:0

Kahe ambitsioonika meeskonna heitlused kulgevad reeglina tasavägiselt ja harva näeb ilusat jalgpalli. Lisaks sellele Trans ja Infonet unistavad esinelikust ning kui meie meeskonna jaoks esimesed mängud olid edukad siis külaliste statistika on päris valus hoop tallinlaste ambitsioonidele  1 punkt ja 0 löödud väravat. Tunnistame siiski, et esimesed vastased olid Eesti vuti liidrid - Flora ja Levadia.

Mäng algas tormiliselt ning tallinnlased pakkusid palju tööd meie kaitseliinile ja väravavahile - kõrge pressing ja suur tahtmine lüüa värav - kuid ka meie saime oma võimaluse 9.minutil kui Artjom Škinjov sai suurepärase võimaluse -  jooksis Kalimullini üks-ühele selgelt üle ja Lavrentjev pidi tõrjuma. Sellele vastas Infoneti ründaja Kozlovs, kelle sooritusega sai Smiško hakkama.

Pärast seda momenti kired veidi vaibusid - Infonetlastel ei lubanud suurt midagi ette võtta meie uusliituja DaCosta, võimalusi kiirrünnakuteks samuti meil väga palju ei olnud.

Teine poolaeg algas taas Infoneti rünnakute saatel, kuid kaitseliin sai nendega hakkama - 62.minutil DaCosta näitas mängujuhioskusi ning ei piisanud Zilsil Skinjoviga õnne, et skoor avada. Infoneti vastus oli samuti ohtlik, kuid Hajdari üleohtlik löök meie kogenud väravavahi jaoks polnud võimatu missioon.

Infonet surus ja surus - Avdeev ja Protassov said kollased, ründaja Kozlovs lõi isegi värava, kuid hetk enne seda jäi ta suluseisu.

80.minutil Aidara tabas latti - Transil oli tõesti raske noil minutitel, kuid ennastsalgav töö tõi meile nullimängu ja 0:0 lõpptulemuse.

Meie järgmine mäng toimub alles 4.aprillil kl 19.30, taas kodus - Kalev-Fama staadionil. Vastaseks on Tallinna FC Flora.

• Fotograaf: Jana Pipar