Sponsorid ja partnerid

 

 

NARVA AUTO AS

NARVA AUTO AS on kaubaveondusega tegelev ettevõte. Peamised suunad on Euroopa, Põhjamaad, Baltikum ja Venemaa. NARVA AUTO AS on 1 juhtivaid transpordiettevõtteid Eestis, kes tänu oma laitmatule tööle pälvis hea reputatsiooni nii Eestis kui ka välisriikides.
NARVA AUTO AS kasutuses on enam kui 50 kaasaegset kaubaveokit. Kaubaveokid vastavad kõigile Euroopa Liidu ja Venemaa normidele.
NARVA AUTO AS - Teie kindel partner Euroopa ja Venemaa teedel

 
 

NIKE

1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaajariiete tootja. Nike missiooniks on pakkuda inspiratsiooni ja uuenduslikke lahendusi igale sportlasele maailmas.

Nike ametlik esindaja Baltimaades on AS Jalajälg, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett Citysport. Nike jaoks on oluline terve ja sportlik ühiskond ja juba aastaid on Nike toetamas sporti ja liikumisharrastust ka Eestis. NIKE on JK Narva Transi ametlik varustuspartner. Lisainfot leiad siit (link NIKE lehele)

 
 

SPORTLAND

SPORTLAND on rahvusvaheliste brändide sporditoodete pakkuv spordikaupluste kett. SPORTLAND pakub kõigile spordisõpradele NIKE, ADIDAS, TIMBERLAND etc tooteid.
Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste.
Kauplused asuvad üle Baltikumi ja lisaks ka Venemaal ja Inglismaal

 
 

MYFITNESS

My Fitness alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitness klubi Tallinnas, Viru Keskuses. Lühikese ajaga on MyFitness kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides seitset spordiklubi: MyFitness Rocca al Mare, MyFitness Kristiine, MyFitness Viru, MyFitness Tartu Lõunakeskus, MyFitness Narva Fama, MyFitness Pärnu ja MyFitness Viljandi. Tänaseks külastatakse MyFitness klubisid keskmiselt kokku juba üle 30 000 korra kuus. Meie klubides toimub üle 1000 erineva rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 30 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud trennifännidele, lastele, noortele, eakatele - seda kõike loomulikult nii meestele kui naistele.
Meie visiooniks on propageerida tervislikku ja paremat elustiili.

 
 

KOIT

Trükikoda Koit on täisteenust pakkuv trükimaja, mis spetsialiseerunud kvaliteetsele ofset- ja digitrükile. Meie trüki- ja järeltöötlusosakonnad hõlmavad ühtekokku 700 m².
60-ne aastane kogemus teeb meist Eesti Vabariigi ühe vilunuma trükimeistri. Oskame ja armastame oma tööd, julgeme oma oskusi pakkuda ka Teile!
 
 

PRANKO

OÜ Pranko on asutatud 1991 aastal. Firma põhitegevuseks on igat liiki transpordivahendite rehvide müük, paigaldus ja remont. Samuti kuulub tegevusse sõiduautode- ja kaubikute diagnostika ja remont, ning pakume ka parkimisteenust.
Me toome suurema osa rehvidest otse tootjatelt. Pidevalt laienevad pakutavate teenuste ja kaupade valik.
Firma tööpõhimõtteks on "Öeldud – Tehtud". Seda põhimõtet oleme järginud oma suhetes klientide ja koostööpartneritega.

 
 

PORT1

 

Port One OÜ alustas 2000. aasta septembrist krediittankimise korraldamisega teenindades autotranspordi- ja logistikaettevõtteid Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Kasutades meie teenuseid täna, saate tankida meie kaardiga Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Valgevenes, Ukrainas, Venemaal, Kasahstanis, Skandinaavias ja Lääne-Euroopas.
Meiega koos on Teil mugav ja turvaline osta välisriikides kütust, tasuda teemakse ja taotleda tagasi aktsiisi ja käibemaksu – tehingukursid eri valuutadest eurosse on soodsad, arveldamine selge ja täpne ning käibemaksu jõudmine kliendi kontole võtab aega maksimaalselt 7 päeva.
Te arveldate Eestis Eesti firmaga, Teil on olemas krediidivõimalus ning saate jälgida kaartide kehtivust, ostutehinguid ja arveid läbi meie internetikonto.
Meie eesmärgiks on pakkuda pikaajalist partnerlust, valdkonna parimat hinna- ja kvaliteedisuhet, asjaajamiskindlust ning uusi lahendusi.

 
 

Hotell INGER

 

Meil on rõõm tervitada Teid mugavas ja komfortses hotellis INGER.
Hotell INGER asub kesklinnas, 1 km kaugusel Narva Linnusest ja bastionidest. Hotell paikneb tänapäevaselt rekonstrueeritud hoones, väga mugavas kohas kesklinnas. Siit on kõigest 1,5 km bussi- ja raudteejaama. Asukoht on ideaalne nii turistidele kui ka ettevõtjatele.
Hotell pakub praegu 83 mugavat, stiilset, moodsa sisustusega numbrituba. Täiendavat atraktiivsust loovad hotellile 2 konverentsisaali, 2 õdusat restorani, suurepärane saun (soome saun, türgi aurusaun), ilusalong Perlee, massaažikabinet, turismifirma, tasuta WiFi. Kõigis numbrites on teler (67 kanalit), telefoni otseühendus, internet, sanitaarsõlm dušikabiini või vanniga.

 
 

Restoran SALVADORE

 

Restoran Salvadore asub Narva kesklinnas. Salvadore omab väikestele seltskondadele mõeldud lobby-baari, kus saab meeldivas õhkkonnas juua tassikesxe kohvi või võtta suupistet, ning klassikalise euroopa köögiga restorani. See on ideaalne koht läbirääkimisteks, hilisteks hommikusöökideks pannkookide ja saiakestega, lantšiks mitmesuguste võileibadega.
Reede ja laupäeva õhtul kõlab siin elav muusika.

 
 

Rapid Security

 

Kombineerides kaasaegseid tehnilisi seadmeid pakume teenuste kogumit, mis rahuldab kõikvõimalikke vajadusi era omandi turvalisuse valdkonnas. Tagades usaldusväärsed ja tihedad vastastikused suhted klientidega, oleme võitnud paljude ettevõtete usalduse ja saanud nende partneriks.

 
 

SAKU LÄTE

 

Saku Läte pakub mitte ainult kõrget kvaliteeti ja kiiret teenindust, vaid ka laia valikut ning kliendisõbralikke lahendusi tarnete osas. 13 aastat veeturul tegutsemist on andnud meile suure kogemuste pagasi.

 

Viimane mäng

Reede 02 Juuni, 2017 19:00
1 : 2
JK Tulevik JK Narva Trans

Järgmine mäng

top